Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Könyves blogot szeretnék...

Könyves blogot szeretnék csinálni. Milyen honlapot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ahol van közönség, és ingyenes. Meg, ha rákeresek a saját blogomra, az benne legyen a googleban (úgy értem, hogy ne csak akkor lehessen rátalálni, ha megosztom az internetcímet).

Mit ajánlotok?



2021. ápr. 28. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

A nagy semmiből nem lesz csak úgy közönség.

Ha lenne, akkor nem költenének százezreket, milliókat a vállalkozások seora meg hirdetésekre.

2021. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit te mondasz az ezelőtt 15 éve volt lehetséges, ma már sajnos ingyen, organikus úton konkrétan lehetetlen ezt elérni. Ajánlom a Wordpresst, kis tanulás után egyszerű a használata de mindenképp social media platformokon próbálj meg követőket/közönséget szerezni.
2021. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Blogger, blog.hu, stb. mindig ott van.


Ha full sajátot szeretnél, akkor a Wordpress-t ajánlom. Ez viszont a nehezebb út. Azt ajánlom először építs egy közönséget pl. blog.hu-n, és később költöztesd át az egészet (ha már lesz pl. 50 fix látogató) egy wordpressre.


Én így csinálnám legalábbis.

2021. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A worldpress az ugyan az, mint a webnode, nem?
2021. ápr. 28. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Wordpresst ajánlom. Könnyen kezelhető, ingyenes és magyar nyelv is beállítható rajta. Én azt használom, és évek óta megbízható.
2021. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!