Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért füstöl Freddie Mercury...

Miért füstöl Freddie Mercury haja?

Figyelt kérdés

Hát igen, elég érdekes kérdés, de nézzétek meg a videót, az még érdekesebb!

Talán az itt kezdődő 15 másodpercben látható a legjobban:

[link]

(Ha ez a videó törlésre kerülne, az 1986-os wembley-s koncertről (07. 12.) van szó, a Crazy Little Thing Called Love című dal kábé 2 és negyedik percénél.)

Nem is szeretném tovább magyarázni a kérdést; inkább a jelenség magyarázatát várnám. 😁

Mi az? Mi történik, és hogyan? Gyakori? ...

Bárkinek bármilyen információja vagy meglátása van, (és meg is osztja itt,) annak köszönöm!



2021. jún. 17. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom effekt, hogy látványosabb legyen a show.
2021. jún. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Azt mondanám, hogy biztos nem, mert soha nem csinált ilyesmit a Queen; viszont ezelőtt még füstölgő hajat se láttam se tőlük, (se mástól;) úgyhogy ki tudja... 😅

De Te arra gondolsz, hogy a koncertfilmre szerkesztették rá utólag? Mert ha "élő" lenne, nem hiszem, hogy az első pár soron kívül bárki is látta volna.

Nem találtam semmi "utóéletet" erről, egyikük sem beszélt róla se ott, se interjúkban, nem találtam YT-kommentek között, és külföldi kérdezős oldalakon sem.

Minden esetre nagyon érdekes.

2021. jún. 18. 07:14
 3/7 anonim válasza:
78%

Pont neki effekt? Ezt ti sem gondoltátok komolyan.

Egyébként szerintem ezt még egy 8.osztályos is tudja hogy az izzadság miatt van a fej "füstölés"

2021. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 izzadni izzad, na de ennyire?
2021. jún. 18. 09:40
 5/7 anonim válasza:
62%

#3vagyok


Tegyük fel beleizzadsz a cipődbe télen és kiveszed a lábadat belőle. Akkor neked is elkezd fütölni a zoknid meg a cipőd

2021. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meg van izzadva, és estére lehűl a levegő. Ilyenkor látni, ahogy párolog az izzadtság, télen ha futsz 1-2 kört a focipályán, rajtad is így fog látszódni.
2021. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Elefánt137 válasza:
28%
Szerintem az a "füst" a ködgépből jön és azért látszik úgy mint hogyha a haja füstölne lenne mert pont úgy esik oda a fény.
2021. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!