Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mire figyeljek oda egy diszkóban?

Mire figyeljek oda egy diszkóban?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, lehet fiatal vagyok, de sokan néztek már felnőttnek a 180 centimmel, na meg persze a hozzáállásom miatt.


A lényeg, hogy életemben először mennék diszkóba. Többnyire kíváncsiságból, de azért már vágyom egy kis kikapcsolódásra is.

A suliban hajtok ezerrel, hogy én maradjak a legjobb tanuló, ott és itthon se panaszkodik rám senki, és nem próbáltam ki semmi ilyesmit, hogy cigaretta, alkohol, drog stb...


Úgyhogy már jó lenne ki engedni a gőzt, kicsit tombolni.


Viszont életemben nem táncoltam csak úgy, a keringőn kívül, és izgulok kicsit.


Ezért a segítségeteket kérem, hogy mire figyeljek oda, hogyan viselkedjek stb...


Mindenki azt mondja, hogy engedjem el magam. Csak, hogy a táncom akkor is olyan SEMMILYEN!

Tehát egyáltalán nem tudok táncolni!


Hogyan csináljam?


Elnézést, hogy ilyen hosszúra sikeredett, köszönöm ha végig olvastad!



2021. jún. 28. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Én is 16 vagyok engem is néztek már felnőttnek (195 cm vagyok :D). Nemigazán szoktam elengedni magam, de elég ha belefeletkezek a dolgokba és máris el vagyok engedve. Tánc tudásra nincs túlsok szűkség ha nem akarsz rendszeresen járni, hiszen sokaknak nincs. Nekem sincs, és mégis jól megvagyok nélküle, elég ha nem gondolkodom azon, hogy vajon mennyire nézek ki hülyén. Szerintem fél óra próbálkozás után sikerülni fog tombolni. De ez a személyes tapasztalatom, és véleményem.


(Sajnos én mindíg sok tudatmódosult emberrel találkoztam ilyen helyeken, és a korosztályom nagyon szeret próbálkozni mindenféle tudatmódosítóval, viszont ne menj bele és akkor nem lesz gond. Az sokkal "menőbb", ha úgy el tudod engedni magad, hogy nem használsz semmilyent.

2021. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SasukeMilo ***** válasza:
Így igaz, az előttem lévő hozzászóló remekül írta: nincs szükség semmire ahhoz, hogy az ember el tudja magát engedni (ha meg igen, akkor ott gondok vannak alapból!). Én a 30-as éveim taposom, soha nem rúgtam be/cigiztem/drogoztam, mégis jól el tudok lazulni, nem ezen múlik, hidd el :) Na meg nagyon vigyázz minden értékedre (pénztárca, teló, ilyesmik) és ne lankadjon a figyelmed, pl. italt idegentől el ne fogadj és mindig tartsd a kezed ügyében azt is, amit kikérsz, nehogy valamit belecsempésszenek! Egyébként nem lesz gond, biztos vagyok benne, csak ésszel csináld a dolgokat :D
2021. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Az első válaszoló vagyok. Miért nem hasznos a válaszom?
2021. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!