Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lesz egy kissebb összejövetel...

Lesz egy kissebb összejövetel pár fővel. Milyen kaját csináljak vacsira?

Figyelt kérdés

Ötletem sincs.

Olyan kéne ami a lehető legolcsóbb, de mégis laktató és finom.

A legjobb lenne, ha nem főtt kaja lenne hanem valami hideg étel



2021. aug. 11. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Tészta
2021. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg gyros tortillával. Ott max a húst kell kisütnöd felcsíkozva, gyrosos füszersót lehet venni. Mellé meg csak külön tálakba kockázol fel zöldségeket, hogy mindenki válogathasson magának. Csinálsz egy egyszerű foghagymás szószt hozzá, akár két félét is ha valaki esetleg nem kívánja a foghagymás dolgokat. Tortillát meg lehet venni készen a boltokban, vagy akár házilag is elkészítheted. Mi mindig emellett döntünk, ha nincs ötletünk és szerintem nem olyan vészes az ára, főleg ha vannak saját kerti zöldségek. Vagy esetleg valamilyen saláta, mondjuk Cézár saláta. Abba is igazából csak a húst kell megsütni (de akár ki is hagyhatod), meg kenyér kockákat pirítani bele.


Ha esetleg nem egy "nagyobb" vacsorára gondoltál, hanem csak egyszerű falatkákra amit beszélgetés közben eleszegettek, akkor a szendvicseknél szerintem nincs jobb, mert azokat is lényegében bármivel elkészítheted.

Vagy mi szoktunk "virslis batyut" készíteni, ami igazából annyi, hogy levelestésztát egyenlő kockákra vágod, teszel bele virslit, sajtot, kechupot, összehajtod és kisütöd a sütőbe. De igazából virsli helyett ebbe is bármi rakható. Ugyan ez sem kimondottan hideg étel, de kihűlve is tökéletesen fogyasztható.

2021. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!