Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Léteznek alkoholmentes bulik?

Léteznek alkoholmentes bulik?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok de még sosem voltam semmilyen buliban, mert borzalmasan taszít hogy minden ilyen alkalomkor a piálás a legfontosabb, és az azt követő alantas viselkedés, hogy mindenki óbégat, fetreng, hány, ez számomra nem lenne szórakozás, inkább kényelmetlen, gusztustalan és traumatikus.

Viszont alapból a táncos, zenés, ismerkedős, lelazulós eseményeket tudnám értékelni, de sajnos minden ilyet "beszennyez" a hülye piálás. Létezik olyan hogy rendes buli, de alkohol nélkül, tehát senki nem hoz piát, nem is lehet ott inni (csak alkoholmentes dolgokat természetesen) és nem is jöhet senki oda úgy hogy már eleve részeg? És akkor ennek megfelelően ténylegesen a jó hangulaté, ismerkedésé, szórakozásé a főszerep, és nem azé hogy ki mikor hány be, kihez kell mentőt hívni, ki után kell takarítani, ki fog belém kötni meg hasonlók?



2021. szept. 13. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
En sem iszom alkoholt.
2021. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amúgy tökre benne benne lennék egy ilyenben. 🙂

Igazán csapathatnánk egy efféle partit értelmes, felelősségteljes felnőtt emberek módjára! 😉

2021. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon?

Zacher Gábor: "800 ezer alkoholfüggő és 2,5 millió nagyivó van Magyarországon"


[link]


Egyéb:

[link]

2021. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!