Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Normális? 8-9 éves koromban...

Normális? 8-9 éves koromban már ittam boros kólát stb És 12 évesen a testvéremmel be rúgtunk közterületen Jagert ittunk és már vhiskyt is ittam Szerintetek most én egy hülye bolond alkoholista vagyok?.

Figyelt kérdés

#alkohol #12 éves #berúgás #Gyerekalkoholista
2021. okt. 7. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem normális, bár nem szokványos, és nem túl követendő magatartás, meg eléggé rossz családi hátteret feltételez, de nem ítélkezek, mivel nem tudok semmit rólad.
2021. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1#nem
2021. okt. 7. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem
2021. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Normális, végre egy belevaló csávó itt!!!
2021. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
85%

Ez inkabb szanalmas,foleg az h a szuleid nem foglalkoznak veled.

Velem van foglalkozva.

Es kiskoromban ki is vertek volna a fogam ha ezt csinaltam volna

2021. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%
Szomorú,hogy ez kérdés lehet!
2021. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dzsoki ***** válasza:
68%
8 évesen,cola nélkül kellett innom vörösbort.Kis pohárral,vasárnapi ebéd után.Lágyéksérvem volt és orvosi javaslatra történt,két vagy három alkalommal.Utána,még szilveszterkor is,csak egy korty pezsgő.Olyan 14 lehettem,amikor már egy egész (kis)pohárral ihattam pezsgőt.A kérdező,nem bolond alkoholista.Akkor,ha berúgás után,hánytál,így nagyon mértékkel iszol,azóta.
2021. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem dicsekednék vele
2023. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!