Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc rádiód?...

Melyik a kedvenc rádiód? Melyiket hallgatod a legtöbbször?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:48
 1/8 anonim válasza:
NeoFm a Bumeráng miatt. Régebben Sláger volt. Zenét nem hallgatok rádióban.
2010. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kossuth rádió:) Tényleg.

24/L

2010. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Mondjuk amikor a "cigányóra" vagy mi a franc jön, akkor kikapcs.

24/L

2010. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Cigányóra? :@

Undorító magyar média!

2010. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sofaspace.net, valtozatos, kellemes chillout es hasonlok, nincs idegesito pofazas, nincs reklam. neha jungletrain.net, d&b, naponta elo dj szettekkel, szinten csak zene, kiveve ha a dj-k ugatnak elo adas alatt:D
2010. szept. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hozzatennem meg, evekig szenvedo alanya voltam a munkahelyi "kotelezo" radiohallgatasnak, volt olyan munkahely ahol sok mas mellett vegul egyik reggel a danubius bekapcsolasa tette fel a pontot az i-re..
2010. szept. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nálunk itt melóban általában a Kék Duna folyik, de mostanában elég sokszor suttyomban áttekerem a Forrás Rádióra (Tatabánya). Persze mindkettőt utálom, meg szétunom, de a Forrás legalább egyedi, nem ugyanazt a harminchat számot teszik be naponta háromszor, nincs annyi ismétlés. A Kék Dunán néha percre pontosan ugyanazt játsszák le nap mint nap (egy-egy számnál van ez így). Undorító. Ráadásul két éve is ugyanezek a zenék mentek, kevés az újítás is.

Kedvenc rádióm nekem is netes. Több is van, de talán a Chronix-ot hallgattam régebben legtöbbet. Gondolhatod, hogy nem magyarok, (keményebb és legfőképp modernebb) metál szól rajta, duma meg nem igazán van. Csak a zene :)

2010. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyértelműen az MR2 Petőfi.
2010. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!