Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gáz ha nem megyek el a szalaga...

Gáz ha nem megyek el a szalagavató afterre?

Figyelt kérdés
A szalagavató után az osztállyal elmegyünk vacsorázni egy étterembe, ahová nagyon szívesen elmegyek. Ők viszont még utána mennek egy szórakozóhelyre afterre. Mivel én nem iszok és nem is vagyok oda az ilyen bulikért nem nagyon szeretnék elmenni. A minőségi szórakozást szeretem, amilyen az étterem is. Megbánnám ha nem megyek el, vagy egyáltalan nem baj?

2022. jan. 10. 18:36
A kérdező szavazást indított:
Menj el
Ne menj el
Meg fogod bánni ha nem mész el
Nem gáz ha kihagyod
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem megbánnád, ivás és táncolás nélkül is jól lehet érezni magad. Nemsok buliban lesz részed ahol az osztályod együtt van.

De nem, nem gáz ha kihagyod. Senki sem fog rólad beszélni, hogy milyen gáz, hogy nem vagy ott. Szórakozni fognak.

2022. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én olyan vagyok mint te ilyen szempontból, nem mentem, nem bántam meg.
2022. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szívesen elolvasom a saját élményeiteket is.
2022. jan. 10. 19:04
 4/6 anonim válasza:
82%
Én is ugyanígy voltam mint Te, nem mentem el az afterra. Nem bántam meg. Viszont azóta már elmentem ilyen szórakozóhelyre, a mai fejemmel már elmennék, viszont akkor nem éreztem volna jól magam. Utólag sem bánom :)
2022. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez attól függ, milyen a többiekkel a kapcsolatod. Én is hasonló voltam, mint te. (nem volt szalagavatóm végül, ugye covid...). Viszont más szituációban, de felmerült egy hasonló buli ötlete. Én elmentem, mert nagyon mondták a többiek, és nagyon bírtam őket, megbíztam bennük, tudtam, hogyha nem iszok se néznek rám furán, örülnek, hogy ott vagyok. Így nagyon élveztem, majd amikor már éreztem, hogy itt már senki nincs toppon, de ettől függetlenül jól vannak, kicsit korábban hazamentem. Nem bántam meg. Te is korábban hazaindulhatsz, akár 10 perc múlva is, senki nem mondja meg, hova mehetsz:) Viszont szerintem kár ki se próbálni. Én pl. rájöttem, hogy jó zenére nagyon szeretek táncolni, és ehhez nem kell alkohol. Szóval, hajrá!

2022. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül amúgy még vacsora után elmentem velük egy kisebb bárba, ahol tényleg csak az osztály volt és nagyon jól sikerült. Utána viszont már nem mentem el a szórakozóhelyre, de oda már amúgy sem mentek sokan és azt mondták nem is volt túl jó.

Szóval tenyleg köszönöm mindenkinek. Nem bántam meg, hogy elmentem velük.

2022. jan. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!