Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha részegen vagyok az utcán...

Ha részegen vagyok az utcán azzal szegek valami szabályt és ha igen mennyibe fájhat?

Figyelt kérdés

2 napja full részegen haverokal ki jöttünk kocsmából és végig mentünk a városon röhögtünk kiabáltunk rugdostunk a földön egy 2 literes penny-s teat majd részegen be mentünk a lidlibe peksutit venni hogy ki jozanodjunk.

Viszont nem törtünk zúztunk szét semmit nem hánytunk össze semmit nem is kötekedtünk senkivel. Ha akkor meg látott volna egy rendőr mit kaptunk volna?


2022. jan. 22. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Így szerintem semmit, max igazoltattak volna. Dolgoztam közigben és iktattam közmunkára kötelezett emberek felszólításait. Ekkor utánanéztem az idevonatkozó rendeletnek.


Közterületen alkoholt fogyasztani tilos, közmunka jár érte, meg pénzbüntetés. Ergo, ha nem kap rajta, hogy iszol és nincs nálad az alkoholos üveg, akkor nem tudja bizonyítani. Viszont lehet ,hogy megszondáztat, ha nagyon látszik a dolog, akkor viszont beszívtad :D

2022. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!