Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretitek a Szent Johanna...

Szeretitek a Szent Johanna Gimit? És ha igen ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%
Közben rájöttem, mi a legnagyobb bajom. A suliban van étkező, de mindenki a büfében vesz valami sütit és az udvaron eszi meg. Hogy miiiii? Puccos magánsuli és a szülők nem fizetnek elő senkit ebédre? Vagy legalább nincs egy elejtett mondat, hogy Reni és Virág utálják a menzát, ezért nem mennek oda? :D
2022. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

ÉN IMÁDOM! HATALMAS NO COMMENT! :-)

De egy dolgot meg kell magyarázni nekem: nem értem, miért szereti ennyire mindenki Ricsit? Igen, nekem is egész szimpi, meg kedves, hogy védi a barátnőjét, de (Nem gonoszságból, csak érdeklődöm...) mondjátok meg, hogyhogy ennyire sok embernek a kedvenc karaktere? Nekem kicsit több dolog kell ahhoz, hogy a kedvencemmé váljon valaki...

2023. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én nagyon szeretem az egész sztorit. Nekem Kinga a kedvencem. De minden szereplőt bírok.
ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!