Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Romlik a rajztudásom! Mitől...

Romlik a rajztudásom! Mitől lehet??

Figyelt kérdés

Én mindig is imádtam rajzolni, egy jó kikapcsolódás volt számomra. De 2-3 hónapja nem birok 10 percnél többet rajzolni, és már egyáltalán nem élvezem. Eddig simán rajzoltam embert, arcot, állatokat növényeket stb. Egyszóval nem volt gond hogy mit rajzoljak. De mostanában utálok rajzolni. Egyáltalán nem vagyok meg elégedett a rajzaimmal. Rosszak , de nem értem mitől!

Ha valaki tudja ,hogy ez miért lehet, vagy van tippje, várom!!



2022. márc. 31. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy nem rajzolsz eleget, vagy túl sokat rajzolsz. Az előbbi esetben romlik a tudásod, az utóbbinál pedig a motivációd és az energiád bánja (burnout).


Ha meg ettől függetlenül technikai szinten is elégedetlen vagy, nézd meg a rajzaidat jól, gondolj bele, hogy mi okoz nehézséget, és tanulj, tanulj, tanulj. Pl. ha nem mennek az emberalakok úgy, ahogy szeretnéd, feküdj rá az anatómiára.

2022. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bferike ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!