Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok kevésbé ismert...

Ajánlanátok kevésbé ismert fantasy könyveket?

Figyelt kérdés

Vagy animék is jók. A két legnagyobb kedvencem a zsánerben, főként ilyesmik érdekelnének:

- Fullmetal Alchemist (A bölcsek kövének nyomában és a Brotherhood is, animesorozat)

- Avatár (Aang és Korra legendája is, rajzfilmsorozat)


Tudnátok ilyeneket ajánlani (kidolgozott fantasy-világ, fiatalkorú szereplők, filozófiai háttér, satöbbi)? Köszi!



2022. máj. 22. 11:52
 1/3 anonim válasza:
100%

Anime - Nanatsu no Taizai (Hét halálos bűn) (4 évadja van, befejezett)

Regénysorozat - Christelle Dabos: A Tükörjáró (4 része van, úgy tudom befejezett)

Magyar regénysorozat (ha jól tudom ez nem befejezett) - Schmal Róza: Nagy folyók haragja (2 része van)


A példáid amúgy nem olyan kevésbé ismertek. Az Avatár: Aang legendáján konkrétan egy generáció nőtt fel

A Fullmetal Alchemistet bár nem láttam, de az sem egy noname anime.

2022. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2022. máj. 22. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan igazán ismeretlent nem tudok, de azért ezek talán nem annyira felkapottak:


Könyv:

Jonathan Stroud: Bartimaeus-trilógia


Anime:

Dororo

Kekkaishi

Juuni Kokuki

2022. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!