Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül nem rossz fesztiválozni?

Egyedül nem rossz fesztiválozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most pénteken mennék volt fesztiválra egy napra, de úgy alakult, hogy a barátom le mondta. Nagyon szeretnék elmenni a sum 41-re de nem tudom milyen lenne egyedül egy napot eltölteni. Volt már valaki egyedül fesztiválon? Mi volt a tapasztalatod, milyen volt egyedül?


19/F



2022. jún. 22. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Én voltam. Király volt, ittam mint a gödény, voltak ott jó arcok. Reggel picit fájt a seggem de neogranormon sokat segített.

20F

2022. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sum 41😀 arra egyedül simán elmennék,nem fogsz unatkozni. Szigeten 2x átéltem,brutális ha ők vannak a színpadon
2022. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Wow :D Köszi a választ. Akkor fix nem hagyom ki.
2022. jún. 22. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én imádok egyedül menni. Nem kell máshoz alkalmazkodni, a zenére tudok figyelni és nem kell üvöltözni valakivel közben. Úgyis olyan hangos a zene, hogy nem halljátok egymást és állandóan van valami zene. Nekem egyáltalán nem hiányzik ilyenkor a társaság, mert nem ott akarom kibeszélgetni magamat. Én a zene, bulizás miatt megyek. Egyébként meg annyi ember van ott, hogy nem is érezheted magad egyedül, sok 100-1000 emberrel bulizol, mozogsz együtt.
2022. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én Budapest Parkban voltam Sum 41 - en, nem fesztivál volt, az igaz, de egyedül mentem, bár a koncert előtt megbeszéltem 2 másik skumfukkal, hogy találkozunk Pesten valahol :D Arsenalos meccsnézésekre is egyedül mentem Pestre, meccsek előtt mindig mentem a városba sétálni :D
2023. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!