Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A radiokban a sok reggeli...

A radiokban a sok reggeli unalmas eroltetett duma meg kacagas vegett, amin a musorvezetokon kivul senki sem rohog, miert nem inkabb jo zenet jatszanak?

Figyelt kérdés

Mi ertelme a radionak az autoban? Akarmikor bekapcsolom, vagy:

- szar zene megy

- reklam megy

- musorvezeto fecseg

Szinte azonnal kapcsolom is ki.


2022. aug. 31. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Énekelj helyette, esetleg üvöltözz a többiekkel.
2022. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert többen szeretik ha vannak ilyen műsorok is, mint a non-stop zenét.
2022. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

egy ismert dumálós-röhögős-zenés rádió közlekedési-kvíz műsorvezetője élőben feltett egy kérdést a kocsiban ülőknek...

....csörrent is a telefon, mindjárt megkérdezte a választ...kiváló..nyertél! Kapsz is egy autótisztító szettet...hol jársz, esetleg autópályán, és milyen kocsiban ülsz?-hangzott az örömteli, jókedvű kérdés...

-itt vagyok a Práter utcában a nyolcadikon, és kerekesszékben ülök...

...pár másodperc csend, aztán tíz perc zene...addig nem tudott megszólalni a nagyarcú műsorvezető

2022. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Szerintem is rosszak ezek a reggeli beszélgetős műsorok. Ritka az olyan téma, ami érdekes. Zene pedig nem nagyon van. De napközben is egyre gyengébb már a zenei felhozatal.


Nem megbántani akarom az előadókat, meg persze ízlés kérdése, de pl. a Retro rádió az utóbbi időben szinte már alig játszik retro-t. Vagy ezek szerint a retro ma már a 2000-es évek zenéje. Alig-alig van pl. 80-as évek.

2022. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én pl ezért nem hallgatok reggelente rádiót. A Bochkor, Sebestyén, stb elcsépelt röhögései már nagyon unalmasak.
2022. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is hallgatnám a retró rádió , de már szörnyű. Mint írjátok nincs benne retró zene.

Kb 10 perc beszélgetés és fél óra reklám , ami engem kimondottan idegesít, a gyógyszer reklám.

Ilyenkor rögtön elkapcsolok és van amikor elfelejtek vissza menni.

De az is elég unalmas hogy 8-9 óra felé már ismétlés van, aztán még egyszer " a nap legszebb pillanatai ", majd 3 nap vagy egy hét és ugyanezeket ismétlik.

2022. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan szeretik ezeket a reggeli fecsegős műsorokat, erre van igény. Én is utálom, mert ha van egy kicsit érdekesebb, komolyabb téma, azt is rövid időn belül fel kell ütniük valami ócska poénnal és erőltetett röhögéssel.


Szerencsére ma már nem egy nagy kunszt saját zenét varázsolni az autóba.

2022. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is marhaság.


Ha beszélgetős műsort akarok, akkor hallgatok podcastet. Úgy nem zargatnak a beszélgetés közben reklámmal, zenével híradóval stb, hanem tudom a beszélgetést hallgatni.


Ha zenét akarok, akkor meg zenét hallgatok.



Rádiót max akkor hallgatok ha másvalaki autójában ülök és az illető nem hajlandó kikapcsolni. Nagyon zsibbasztó.

2022. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 krwkco ***** válasza:

"miert nem inkabb jo zenet jatszanak?"

Én is utálom, amikor a műsorvezetők jópofiznak vagy a betelefonálókkal bizalmaskodnak.

Lehet, hogy ezt a népek szeretik, de miért nincs a többieknek legalább egy olyan adó, ahol csak zene van? (Jó, lehetnek még reklámok, hogy megéljenek, de semmi duma.)

2022. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha 1980-ban problémáznál ezen, még azt mondom oké. De 2022 van. Ha nem tudod megoldani, hogy azt hallgasd ami tetszik, akkor meg is érdemled.

Egyébként milliós hallgatottsága van a reggeli beszélgetős formátumoknak, szóval erre van igény.

2022. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!