Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem részletesen hogyan lesz vkiből loop sztár?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és az az álmom hogy kpop sztár legyek. Viszont a szüleim ezt nagyon ellenzik és érthetetlen okokból gyűlölik az egész kpop-ot. Így tehát ha felvennének nem kísérnének ki (Már láttam rá példát hogy valakik a szülők tudta és/vagy beleegyezése nélkül lettek sztárok, Pl.: Yuta japán és a szülei tudta nélkül lett az) Viszont olvastam hogy 16 éves kortól már nem vagy a koreai repülőn "kíséretlen kiskorú" hány éves kortól nem kell szülői engedély nélkül utazhass a repülőn (saját pénzemből fizetném) és hogyan kell kifizetni? Meg azt is olvastam hogy 13-14 éves kor után nem kell szülői engedély ahhoz hogy részt vegyél a kpop meghallgatáson de ez a traineeségre és a karrierre is vonatkozik? Hogy működik egy egész meghallgatás? Meg hogy a szemem picit ázsiai és sokan mondták hogy megvan a kellő tehetségem a tánchoz így mennyi esély lenne arra hogy felvesznek a JYP-hoz, SM-hez, a P Nationhoz vagy a RBW-hez?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. szept. 25. 08:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%
🤦‍♀️
2022. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jézusom
2022. szept. 25. 09:31
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
semmi esélyed,és rendkívül idegesítő a fajtád.
2022. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
35%

Én sem akarnám, hogy a gyerekem akármilyen művészke meg celeb legyen.


Ha alkalmas rá, alkalmas lesz rá akkor is, ha lesz normális végzettsége és önállóan életképes. Nyávogni, festegetni meg táncikálni lehet akkor is, ha nem más tart el.

2022. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam nem viccelődőt, egyáltalán nem vagyok vicces kedvemben
2022. szept. 25. 10:32
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Ahhoz képest, hogy 16 éves vagy elég gyermeki vagy. Már elnézést.

18 éves korodtól repülhetsz egyedül, szülői beleegyezés nélkül. A repülőjegyet online is meg tudod venni. Az árakkal tisztában vagy? Nem olcsó mulatság:

[link]


Mindenképp kell szülői beleegyezés, ahhoz hogy gyakornokoskodhass, máshogy nem fog menni. 😉 A meghallgatásra elmehetsz, oda nem kell szülői beleegyező nyilatkozat, de kell rá előzőleg jelentkezni, amit online meg tudsz tenni, viszont valószínűleg nincs meg benned az, hogy egyáltalán gyakornoknak felvegyenek, akár több száz ezren is jelentkezhetnek.

Ossszegez esélyed sincs.

2022. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 nagyon jókat írt, szóval az általa említettekbe nem mennék újra bele.

Az említett cégekhez már alapból nehéz bekerülni, azonban bent maradni még annál is megpróbáltatóbb. JYP esetén havonta volt (van?) egy durvább, átfogóbb értékelés, ahol komoly visszajelzéseket kapnak a gyakornokok, vagy épp repülés is lehet a vége.

Az SM-nél voltak még népszerűbb debütálásra váró lányok, akik mégis sorra hagyták el a céget, hiába voltak tehetségesek és kedvelte őket a nagy publikum. Egyszerűen valami félrement a háttérben, nem sokkal a vége előtt. És végül elengedték az idol-álmukat, szomorú dolog ez, főleg, amikor valaki rengeteg évet öl bele, és mégsem klappol valami.

Nem bántásnak szánom a válaszom, kérlek, ne úgy vedd!

Túl fiatal vagy; Korea, a kpop teljesen más világ, mint pl. Magyarország, még csak a kdrámák sem tükrözik a valóságot 100%-ban. Az egy kegyetlen világ, ami még rosszabb a nem teljesen koreaiak/külföldiek számára, főleg, ha nem is beszéled a nyelvüket. Az angollal pedig nem mindig megy sokra az ember, ha csak a fiatalabb generáció(k) beszéli(k).

2022. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jól nézel ki, hogy oda alkalmas lennél, akkor simán modellkedhetnél akár itthon is.
2022. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
valószínűleg sehogy nem néz ki.
2022. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy ázsiai, akkor semmi esélyed. Mégha kapnál is lehetőséget, látod te is, mennyire gyűlölik a külföldi idolokat (pl danielle, lisa) csak azért, mert nem teljesen koreaiak, ráadásul nem is kapnál érte annyi pénz, mint a koreai idolok. Koreai nyelvtudás nélkül se éri meg nagyon odamenni.
2022. szept. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!