Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olvasta valaki azt a destiel...

Olvasta valaki azt a destiel fanfiction blogot amiben több "egyperces" novella volt, és minden rész egy különféle szeszes ital?

Figyelt kérdés
Nagyon jó volt, de sajnos már sehol nem találom, a linket meg nem engedi megnyitni. Azt írja, hogy meghívó kell hozzá. Lehet törölte az író?

2022. dec. 1. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Blogger,com-os oldal? Akkor az alink jó valószínűleg, csak a szerző privátá tette a blogját, ezért kér jelszót. Elvileg fel is dobja lehetőségnek, hogy megad az e-mail címedet neki, és arra elküldi neked a jelszót, de nyilván a szerzőtől függ, hogy elküldi vagy nem.
2022. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ismerem, olvastam is. Tudtommal letörölte az írója, ezért nem elérhető.

Tőlem nem kér se jelszót, se e-mail címet, hanem azt kéri, hogy jelöljem be, elmúltam-e 18, de a bejelölés után nem ad tovább az oldalára. De úgy látom, már nincs is meg. (néhány novellát lementettem, ha érdekel. Mellesleg én is írok, csak én máshol publikálok.)

Volt anno egy vámpírnaplók blogja is Nienornak, azt is ugyanúgy magára hagyta, és megváltoztatta az írói nevét.

2022. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1: Igen, bloggeres oldal. Remélem az író meggondolja magát haha
2022. dec. 3. 11:26
 4/4 A kérdező kommentje:
2: Igen, érdekelnének a lementett novellák!! És a te írásodat is szívesen megnézném.
2022. dec. 3. 11:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!