Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történt Videójáték Zsolti...

Mi történt Videójáték Zsolti csatornájával?

Figyelt kérdés

A eszembe jutott hogy de rég láttam már öt, és gondoltam nosztalgiaként benyomok tőle egy régi videót, de a gaming csatornáról minden le van törölve.

Azt láttam hogy van egy másik csatornája, de esetleg mondott valamit arról hogy miért törölte a videóit?


2022. dec. 8. 21:09
 1/5 Robi1rk válasza:
Nem tudom de én is akarom tudni rá a választ. azt mondták hogy fel törték
2022. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akit érdekel némelyest részletesen, hogy mi történt a Videojáték Zsoltival YouTube csatornával: [link]
2023. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most vettem csak én is észre.😥

Gyerekkorom kedvence volt de már lassan két éve nem néztem utána mert elfelejtettem és szintén máma jutott eszembe hogy a far cry primal milyen jó volt és rákeresem és nem találom

2023. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ja sajnos semmi nincs már, pedig még annó 2016-ban kezdtem el követni, az Assasin's creed unity sorozata miatt, még emlékszem, hogy olyan 220 feliratkozó körül volt a csatornája amikor feliratkoztam rá.

Azok voltak a szép idők 🥲

2023. máj. 21. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg megvannak a videók, szóval csak fel kéne őket raknia újra nyilvánossá.
2023. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!