Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet Magyarországon VR...

Hol lehet Magyarországon VR headsettel drónt reptetni magánszemélyként vagy családdal?

Figyelt kérdés
Googlevel sajnos csak rendezvényre bérelhető eszközöket találtam, de egyszerűen csak el szeretnénk menni valahová, ahol lehet ilyet. Köszönöm szépen előre is az ötleteket! :)

2023. aug. 9. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

náluk érdeklődj

2023. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A DOE - Drónpilóták Országos Egyesületénél érdemes érdeklődni doe.hu


Nekik egy időben legalábbis voltak pár helyen erre kijelölt légterei, gyakorló repterei. Most nem tudom, mi a helyzet ezen a téren, de ők biztosan meg tudják mondani.


A szabályos drón használatról biztosan találsz náluk információt.


Ha meg van a drón pilóta vizsgád, gép regisztrációd, minden egyéb, akkor lakott területen kívül elég bejelentened, hogy hol repülsz, meg a terület tulajdonosának az engedélye, hogy őt nem zavarja, hogy az ő területén repkedsz, így bármilyen szántóföld, mező alkalmas lehet.

2023. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
VR szemüveggel úgy tudom, egyedül nem repülhetsz, kell hogy legyen melletted szabad szemű megfigyelő, aki szemmel tartja a gépet, amire te nem vagy képes.
2023. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!