Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy átlagos nap milyen (társas...

Egy átlagos nap milyen (társasági) programot tudok szervezni magamnak Budapesten az otthonülésen kívül ha a barátaim nem érnek rá?

Figyelt kérdés

Sokszor történik velem az, hogy egész nap (belevéve a reggel-délelőtt-délután-este-éjjelt is) nincs semmi dolgom, hétköznap és hétvégén egyaránt, és szeretnék valami programot szervezni magamnak hogy ne csak otthon üljek hanem kimenjek a városba szocializálódni is.

Persze, erre a csuklóból jövő válasz hogy hívjam el a barátaim, de nos, általában mind szörnyen elfoglaltak és nagyjából soha nem érnek rá. A másik gyakori válasz pedig hogy 'itt egy program ezen és ezen a napon, menj el rá', ami egyébként egy nagyszerű ötlet arra az egy napra, de az összes többire többire sajnos nem nagyon. De itt van Budapest, egy millió fős főváros, én hiszek benne hogy lehet egy átlagos nap napszaktól és dátumtól függetlenül valami programot találnia az embernek, csak én vagyok annyira gyök2 hogy képtelen vagyok rájönni.


Köszönöm előre is a segítséget!



2023. szept. 8. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

a csukóból jövő válasz az lenne, hogy menj dolgozni, vagy suliba :D


Komolyra fordítva a szót: reggel felütöd a netet és meglesed az aznapi programokat. Esetleg belépsz érdeklődésednek megfelelő FB csoprtokba.


Keresni kell és akkor találsz. Esetleg előre tervezni kinézni programokat, nem az hogy mit csinálsz ma, hanem mondjuk előre betervezed a jövő heted.

2023. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az emberek általában nem dolgoznak 0-24. Nyilván amikor épp a munkahelyemen vagyok akkor nincs azzal gondom hogy épp programot szervezzek aznapra. A maradék időt el lehet tölteni programokkal.


Ha egy héttel előre tudtam volna ami épp ma derült ki hogy későbbre halasztják a mai programom, akkor én is előre terveztem volna. Hasonlóképp, a keresés sem egy automatikusan eredményes dolog, attól még hogy valaki keres még nem lesz programja automatikusan és arra az időpontra amire szeretne. Remek példa erre hogy igen, már megnéztem a facebook csoportokat, telegrammon is körbe néztem, barátaimra is ráüzentem, és újra megtörtént hogy csak szimplán az én ismerősi köröm azon az adott napon pont elfoglalt, illetve épp nem arra a napra szerveznek programokat a hobbiköreimben. Ha például a mai napot akarjuk nézni, az összes program amire elmehetnék hétvégén lesz, ami nagyszerű hír (azt leszámítva hogy nem tudok több felé szakadni és egyszerre elmenni az összesre), de azon nem javít hogy a többi napon amikor nincs dolgom (például ma, de sok olyan napom van mint a mai), nos, épp nem akkor tartják az előbb megkeresett programokat.

2023. szept. 8. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

érdemes esetleg keresni kocsma-kvizekre , koncertre, sportbárokra ahol valami meccset lehet nézni, adott napi koncertekre, felolvasőestekre, stb a neten,


ha semmi sincs, amit nehezen hinnék el, max. neked nem teszik, akkor fogod magad aztán elindulsz a belvároba. ott elindulsz random irányba gyalog, előbb utóbb csak szembe jön valami kocsma, vagy hely ahol épp nagyob társaságok vannak, odamész aztán szocializálódsz. az is valami, a lényeg h merd megemelni a feneked és elindulni akkor is ha nincs semmi tervben, útközben veszel egy sört, kicsit lelazulsz és nem görcsösen azon kattogs hogy jajj mit csináljak, legyél spontánabb, majdcsak lesz valami.

2023. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
100%
Séta a városban, keress programokat. Nem egy eldugott faluban élsz.
2023. szept. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!