Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én tartom szégyenletesnek...

Csak én tartom szégyenletesnek ami Rozi néni ellen megy a Tiktokon?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy káromkodik és ocsmány a magatartása a liveokban de ez mind elkerülhető lett volna/lenne ha a sok gyerek troll nem szivatja őt és nem alázza szénné a nénit.

Hogy lehet egy ilyen idős nénit így szivatni és olyanokat mondani neki hogy haljon meg és egyéb jókívánságok?

Mivel ártott ez a néni bárkinek is, hogy a halálát kívánják?

Értem hogy csúnyán beszél de ezt csak is a trollok, gyerekek váltották/váltják ki belőle a rengeteg gyűlölködő, alázkodó írománnyal. Nektek mi a véleményetek erről az egészről?


2023. szept. 22. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Ez a tiktok velejarója. Hitvány szar oldal a hozzáillő csőcselékkel. Ha Mordorba mész, ne tündékre számíts!
2023. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy az az öregasszony sem egy ártatlan lélek. Direkt csinálja ezt és direkt tesz róla hogy jöjjenek ilyen kommentek, mert ebből tud műsort csinálni ami sok embert vonz és többen küldjenek neki rózsákat meg egyéb ajándékokat. De valóban elszomorító hogy mik folynak itt.
ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!