Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akkor is leadnak egy filmet a...

Akkor is leadnak egy filmet a moziban, ha csak egy ember vesz rá jegyet?

Figyelt kérdés

2023. nov. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Voltam már az IMAX-ban úgy, hogy rajtam kívül 3-an voltak.
2023. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ha nagyot bukik egy film, nincs rá érdeklődés, akkor leveszik műsorról, de nem jellemző, hogy ha egy-egy előadáson kevés a néző, ne vetítsék le. Jegy árát visszaadni, sajnálkozni nagyobb erkölcsi veszteség.
2023. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi ketten voltunk férjemmel a Corvin moziban vagy 7éve.
2023. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, leadják. Én ültem már egyes egyedül is moziban. Érezhetően kevés reklám volt, csak 1 db, meg 2 db előzetes, aztán indult is a film. Sőt, én azt is el tudom képzelni, hogy az üres teremben is elindítják (ilyenkor lehet jól lekamerázni a személyzet által), mert ugye a vetítés joga megvan, amit a forgalmazó felé igazolni kell.
2023. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki moziban dolgoztam, ott akkor is leadottként jelentettük le ha nem jött senki, mert így a jegyek után kellett jogdíjat fizetni és nem egy ennél nagyobb fix összeget. Magát a filmet persze nem adtuk le az üres teremnek mert a hagyomanyos vetitőgép fogyasztása elég jelentős, meg a vetítősnek is volt jobb dolga, kapott pénzt, de inkább hobbiból csinálta. :)
2023. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már tökegyedül moziban:)
2023. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
Én is néztem már egyedül filmet.
nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így. Az Annabelle 3-on rajtam kívűl ültek talán 3-an a teremben.
nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!