Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor fogják megunni az...

Mikor fogják megunni az emberek a Tiktokot?

Figyelt kérdés
A legtöbb alkalmazás, akármennyire felkapott is volt, valamikor elérte a népszerűség határát, és elkezdték elfelejteni. A tiktok viszont úgy lett megalkotva, hogy állandóan új tartalmat mutasson, megunhatatlan legyen. Az úgynevezett 'trendek' havonta változnak, mindig ki tudnak valami újat találni.

dec. 26. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Majd ha jön helyette valami más ami felkapott lesz.
dec. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mostanában szerintem nem. Még mindig felfutó ágban van. Egyre több gyereket fertőz meg, akik még később szeretnék építgetni a tiktokos karrierjüket. A tátogós rövid videóknak többnyire vége. Az "élőzések" kezdenek felfutni, meg a párbajok, amikkel lehet pénzt keresni, ha a nézők küldenek "ajándékokat". A facebookot előbb unják meg az emberek, illetve már meg is unták sokan, főleg a fiatalabb korosztályból.
dec. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem soha.
dec. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Tiktok sokáig porondon lesz,fb már halott
dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Soha tulzottan szorakoztato XDD
dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért attól elég messze van, hogy akár csak közel akkorát menjen, mint a facebook. A tiktoknak még mindig nem sikerült meggyőzően bebizonyítania, hogy több, mint egy erős divathullám, 30 felett még most is hidegen hagyja a legtöbb embert, a fiatalok meg mindig is egy külön világ voltak a saját szokásaikkal. A facebook meg anno néhány év leforgása alatt elterjedt a fiatalok, középkorúak, de még sok idős körében is, és azóta gyakorlatilag beivódott az emberek életébe.
dec. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En nem annyira reg csatlakoztam,kb 8honapja.De eloszor meg csak vicces videokat stb lattam.

Most meg mar egyre tobb a koldulas,parbajozas eloben,lenyulas.

Nem tartom ezt jonak,foleg az ajandekkuldest.Van aki mar ebbol el,nem dolgozik,megis megel az ajandekokbol.

dec. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!