Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van még itt olyan "lúzer"...

Van még itt olyan "lúzer" egyetemista rajtam kívül, aki a szilvesztert otthon fogja tölteni a tv előtt a családdal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
És te miért ott fogod tölteni? Szilveszterig még sok idő van, rengeteg programot kitalálhatsz addig.
2010. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért leszel otthon? Én sem vagyok nagy partyarc, de Szilveszter este biztos, hogy barátokkal leszek.
2010. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert sosem voltam az a bulizós típus;két közeli barátnőm van, abból az egyik szintén nem bulizik, és messze is lakik tőlem, a másiknak meg megvan a maga társasága, és valószinű velük lesz majd.
2010. okt. 22. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha a közelebb lévő barátnőd bevinne a társaságba? Legalább megismernél új embereket. Dobd fel neki a témát, mondd meg neki, h nincs terved Szilveszterre, hátha elhivna.
2010. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
otthon stimmel de család nélkül , még ők is elmennek "bulizni" xD
2010. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kár kihagyni a bulizást, én 14 éves koromtól buliztam kb 24-ig. Utána gyerek/ek/ család, már eszembe sincs megőrülni, de hogyha azok az évek nem lettek volna...most megőrülnék itthon a 2 évesemmel terhesen és a "nemmegyünksehova"férjemmel..:O)

Muszály kitombolni magad!!!Muszály!!! Tuti vannak kolis haverok, nem muszály a legjobb barátodnak lennie, nekem is anno a legjobb barátnőm úgy került ki a sok közül, hogy nem jött senki bulizni ő új oszt.társ volt és elmentünk. Ittunk, beszélgettünk, buliztunk és onnantól minden héten mentünk :O)

2010. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!