Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » ELLE magazin, InStyle, Cosmopo...

ELLE magazin, InStyle, Cosmopolitan vagy Marie Claire?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és eddig minden hónapban mindegyiket megvettem, de azért együtt több mint 3500 Ft, szóval úgy döntöttem mostmár csak egyet fogok venni:) Ti melyiket szeretitek a legjobban? Nálam ez mindig változik, az adott lapszámtól függ. Mind a négyet szívesen olvasom és érdekesnek találom. Kíváncsi lennék azonban mások véleményére is :)
2010. dec. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

én ezek közül a cosmót szeretem a legjobban, a többi a nálam kicsit idősebb korosztálynak szól, talán még az instyle-t szoktam néha. igaz elle meg marie claire van itthon mindig, mert azt meg anyu olvassa, szóval általában én is belenézek. a cosmóba meg olyan cuccok meg tippek vannak, amelyek zsebpénzből is kivitelezhetők szerintem (de ugyebár minden relatív...).

szóval én a helyedben a cosmoplitant venném. :)

a maradék pénzen meg mondjuk egy leértékelt felsőt. :)

2010. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, én is 16/l
2010. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cory Rose ***** válasza:
Cosmo vagy Elle, a többiben én nagyon ritkán találok bármi érdekeset.. de elle-ben is inkább csak a ruhák jók, cosmóban meg általában a ruhák + cikkek + egyéb dolgok is. 19L
2010. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cosmo!!! egy baj van vele... hogy túl hamar "elfogy" :D
2011. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Marie Claire-re szavazok, ha még aktuális :) 17 éves vagyok, de nekem ez a nyerő, egyáltalán nem felnőttes, a cosmo és a m.c. közötti a különbség, hogy az m.c. a rengeteg kép és reklám mellé (mert nagyon sok a reklám, de a cosmoban is) érdekes cikkeket raknak és meg tudják fogalmazni a mondatokat és nem alpári módon írják le.
2011. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!