Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A párom széttépte a tegnapi...

A párom széttépte a tegnapi nyertes tippmix szelvényt, ahogyan összefogta több papírral. Nagyjából összelehetett rakni, elfogadják így is? Lehet erről valamit tudni?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy ha a szelvényszám megvan akkor kitudják fizetni, ez igaz? Valaki járt már hasonló képpen?Nem akarom így odavinni a szelvényt, mert kinevetnek, inkább leírtam egy papírra a meccsek sorszámát, a tippemet és a szelvényszámot. Vagy inkább vigyem oda cafatokban a szelvényt? Vagy akkor az már teljesen mindegy, hogy hogyan és milyen formában juttatom el a szelvény számot? Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. jan. 31. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

200 ezerig kifizetik neked bármelyik lottózóban HA (!) kiolvasható a hosszú számsora. Manuálisan beüti a gépbe,és kapod is a pénzt. Nekem volt már így széttépet szelvényem ,de kifizették minden további nélkül.Vidd csak oda nyugodtan a szelvény darabjait.

200e felett, nyeremény igénylést kell benyújtani,és lehet hogy itt már sértetlen szelvényt kell benyújtani,úgyhogy ezt nem tudom,ilyen esetem nem volt még.

2011. jan. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CarloMangold válasza:
19%
nekem volt olyan h 2 kiló felett nyertem és a kutyám megette a szelvényt, megvártam amíg a darabjait a szelvénynek kiszarta, én lemostam a szart a papír cafatokról és benyújthattam a kérvényt a kifizetésre, és ki is fizettek, többre nem emlékszem mert a sarkipresszóba elittam:)
2012. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CarloMangold válasza:
20%
petró tamás egy köcsög
2012. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a szelvény számmal nem lehet kiváltani csak a hosszú koddal bármilyen nyert összeget kifizetnek 200e alatt, fölötte utalnak
2012. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!