Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » HIPHOP TÁNCISKOLA BUDAPESTEN...

HIPHOP TÁNCISKOLA BUDAPESTEN AMI NEM JAMLAND?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ahol tényleg jó a zene és a tánc tanítás...Nagyobn fontos lenne találni egy tényleg jót!

(Bp. 2, 13 ker de ha nem, jó a 8. ker is)


2011. febr. 13. 17:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%
"Ami nem Jamland"? Miért mibajod van vele? -.-" Hú de felb*sztad az agyam... a Jamland-ben jó a zene és jó a tánctanítás is. Ha ilyen hülye vagy, akk neis legyél ennek a jó közösségnek a tagja! Jamland 4ever! <3 jah, és hányéves vagy?
2011. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
adom az elsőt;) JAMLAND(L)!
2011. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

én a Jamland-hez járok, és nagyon jó, nem csalódtam még benne.


a Jamland a legeslegjobb <

2011. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
énis:)) legjobb.<3 2.voltaaaaam:D
2011. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
2011. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
JAMLAND a legjobb aki fikázni meri annak összetöröm az arcát nagyon jó a közösség jo barátaim lettek mióta oda járokszal ásd el magad
2011. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
csakis ecds. :)
2011. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Megéri megtekinteni, legjobb táncsuli. :)


www.showout.5mp.eu

www.facebook.com/showoutdance

2011. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
URAMISTEN. JAMLAND 4EVEEER<33 HA JOT AKARSZ JARJ ODA.. A LEGESLEGJOBB;))))
2014. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ezoterika123 válasza:
Már ne is haragudj, de úgy írsz a Jamland-ről, mintha valami kerülendő dolog lenne. Én a kezdetektől JML-es voltam és mióta Thüdő tanít Matyiföldön én ott voltam. Az elején EC-sek voltunk még, aztán lett JML. Amúgy meg rengeteg tanár és zene stílus van a JML-en belül is. Mindegyik tanár más, máshogy tanít. Én 11 évig jártam a Thüdőhöz, kihagytam kb. ugyanennyi évet, de visszatértem, mert a legjobb. Nincs ehhez hasonló. Életem legboldogabb éveit töltöttem ott. Azért mert te voltál 1 tanárnál és nem tetszett neked, attól még nem szar az egész JML. De ha ennyi alapján ítéled el a JML-et, akkor inkább tényleg keress mást. Rengeteg gyerek és most már felnőtt járt és jár jelenleg is a JML-hez. A tanárok pedig igyekeznek óráról órára minőségi táncokat tanítani és szívből. Én pl. soha nem mennék máshova (és a JML-en belül is csakis Thüdőhöz és csakis Matyiföldre), de ezért nem fikázom az összes többi táncsulit, mert nekem azok nem jönnek be. Egyszerűen csak oda járok, ahol nekem jó.
2021. szept. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!