Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 48 anime után mondhatom...

48 anime után mondhatom magamat animefannak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
bocs de szerintem ez elég hülye kérdés! nem attól függ a "fan-ség", hogy hány animet láttál.
2011. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thurston ***** válasza:
Én azokat nevezem animefannak, akik akármilyen otromba szarságot megnéznek és élveznek, pusztán mert anime.
2011. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de az se anime fanság hg ha vki 3-mat látott...
2011. márc. 10. 18:47
 4/8 Thurston ***** válasza:
Nem igazán vágom, hogy ez miként jön ide. Mondjuk a kérdésed alapján még azon is elgondolkodtam, hogy te komolyan pozitív jelzőként értelmezed az "xy-fan" kifejezést? Jaj, sokmindent nem értek itt.
2011. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem találták fel az otaku-métert. :D
2011. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd már, csak azért írod ki hogy raj legyél! 48 anime hűűű! és szerintem az is lehet fan aki 3at látott de pl kíváncsi többre is. nem a számától múlik, erről ennyit.
2011. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mivel gondolom nem kényszerből nézted meg őket, hanem mert érdekel, és tetszik, szerintem simán Anime fan vagy!

:)

2011. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

akármennyi anime-t nézhetsz,ha nem tetszik és csak azért csinálod higy """"fan"""" legyél,akkor nem vagy animefan.

Ha viszont megnézel egy-két részt(vagy többet,az mind1) és tetszik,érdekel a folytatás,akkor anime fan vagy

(azért tettem a fan-t ennyi idézőjelbe mert arra utaltam hogy az mennyire idézőjelbe való amilyen fan-ságra te gondoltál"

amúgy:

[link]

2011. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!