Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valahol megtalálhatom a Full...

Valahol megtalálhatom a Full metal alchemist testvériség mangát magyarul?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
A mangában nincs külön olyan, hogy "testvériség", csak maga a manga. Mivel a sima Fullmetal Alchemist eseményei nem teljesen a manga szerint történtek, ezért 2009-ben egy új sorozatot indítottak belőle, amely már pontosan a mangát követi. Ez a Brotherhood, azaz testvériség. Tehát a sima mangát kell keresned a neten, amit szerintem sok oldalon megtalálsz. Például az animeaddicts.hu-n. Bár ott csak a 10. kötetig van fent, utána valamiért egyből a 25. kötettel kezdik. Keresgélj, a google a barátod. :D
2011. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért indulsz ki abból hogy nem kerestem? Nyílván azért írok ide mert nem találtam...
2011. máj. 11. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Basszus... Nem csak a google első oldalát kell nézni.


[link]


Rendkívül nehéz megtalálni, nekem is évekbe tellett.

2011. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Jelenleg, én fordítom a mangát, és a 73. fejezetet azaz a 18. kötetet fejeztem be.

Itt a blogom címe ahova felrakom az aktuális fejezeteket, ott le tudod tölteni.

[link]

Továbbá itt is megtalálhatod fordításomat:

*****

De ennek itt a letöltéshez regisztrálni kell, míg a blogomon nem.

Remélem segítettem =)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló kössz:)
2011. máj. 20. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!