Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Idén nyáron szeretném megtarta...

Idén nyáron szeretném megtartani a születésnapomat egy kerti party keretében a legközelebbi barátaimmal. Van valami jó ötlet, hogy milyen témája legyen, illetve milyen poénos szórakozási módok lehetségesek?

Figyelt kérdés

25 éves leszek, imádom a jelmezes összejöveteleket, és nagyon szeretnék egy ilyen bulit, de június közepén nem hinném, hogy sokan maskarába bújnának a kedvemért. :) Szóval valami más kell. Tipikus kertvárosi feeling. Hátsókert, lampionok, grill, kutyák :)

Mindenki tudja rólam, hogy nem az a komoly fiatalasszony vagyok, hanem az a fajta aki érti és szereti is a viccet. Sok poénos ötletet láttam/hallottam már (pl. kakaót tamponnal inni, vagy jégkockába fagyasztott mentos, felöntve kólával), de sokat elfelejtettem és ha valaki tudna segíteni ötleteket találni, azt megköszönném :)


2011. máj. 13. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Kakaót inni tamponnal? Ne haragudj, lehet én vagyok a selejt, de ez számomra nem vicces... A mentosos jó ötlet. Mivel június, lehetne fürdőruhás buli, nem tudom megoldható-e nálad egy medence, és keverhetnél hozzá koktélokat. Ezek ugyan nem viccesek, de vicceset sajna nem tudok :(
2011. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!