Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Idén megyek először Rockmarato...

Idén megyek először Rockmaratonra. Milyenek ott a tisztálkodási lehetőségek? Zuhanyzás, wc milyen körülmények között van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hová mész?
2011. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rockmaraton fesztivál, Pécs mellett a Malomvölgyben. Így értetted a kérdést?
2011. jún. 11. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Hey-hey

Az elmúlt két év alapján:

WC az a szokásos toi-toi, tehát műanyag pottyantós, amely egyben szauna is. 2-3 naponta cserélik őket, ha megtelnek. Tehát a szokásos.

Zuhanyzásnál két lehetőséged van. Van a nagy zuhany bódé, ahol egymás mellett van egy rakat zuhanyfülke, előtte csap, tükör (fogmosáshoz is ideális). Fiúk lányok külön. Reggel meleg víz is van és sorban állás a helyekért. Elég hamar kis balaton alakul ki a "folyosón", mert mindenki bakancsban jár-kel odabent és a sár eltömíti a lefolyót.

Aztán vannak a toi-toi mintára kialakított egyszemélyes műanyag doboz zuhanyzók. Egyedül vagy, zárható ajtó, senki nem sürget. Viszont meleg víz sincs.


Szóval van lehetőség magad tisztán tartására, csak kicsit körülményesebben, mint otthon. De egy ilyen fesztivál nem is a patyolat tisztaságról szól. Egyes zene körök rajongóit nem is érinti ez a probléma. ("a punkok nem fürdenek!" :D)


Ha bármi infó kell még, írj e-mailt.

2011. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát akkor nem aggódok túlságosan :D Most nem jut eszembe más, köszönöm a segítséget :)
2011. jún. 12. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
milyen volt a rockmaraton ? :P
2011. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ... érdekes :D Voltak olyan dolgok, hogy azt mondtam, te jó ég -.- , de amúgy összességében nagyon jól éreztem magam! Jövőre is megyünk a barátaimmal, egyértelmű :) :) :)
2011. nov. 30. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:
:P remélem jövőre énis ottleszek :D
2011. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én mindenképp! Csak azt sajnálom, hogy az lesz az utolsó :(
2011. dec. 5. 08:32
 9/11 anonim ***** válasza:
hát igen :( de valószínű hogy nem fogok menni,mertmég "kicsivagyok", ez főleg így rossz érzés hogy az utolsó :/
2011. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Menyire vagy kicsi? És valkaki összefut-e velem és csoprtommal Pécsen a vasútállomáson? Gondoltam többen jobb! :D
2012. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!