Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tizenévesek! Ti mit fogtok...

Tizenévesek! Ti mit fogtok csinálni egész nyáron? 15/L

Figyelt kérdés

Az én nyaram egyenlőre halálosan unalmasnak ígérkezik :/

Fogalmam sincs hogy mit fogok csinálni egész nyáron,és ez kicsit megijeszt :SS Az egész nyári programom eddig augusztus közepén 2 hét a Balatonon.. Nektek milyen ötleteitek/programjaitok vannak hogy ne unatkozzatok?


2011. jún. 15. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
most jöttem osztálykirándulásról, pár nap és haverokkal Balaton,utána lesz egy iskolai tábor meg egy edzőtábor,plusz családi nyaralások :) 14/F
2011. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 audrey90 ***** válasza:

ez szánalmasan hangzik, de én minden héten kétszer németórára megyek, hgoy meglegyen a középfokú nyelvvizsgám. Ezenkívül barátommal szervezünk közös progarokat.

14/L

2011. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ja eléggé szánalmas :// főleg a tavalyi nyaramhoz képest=(( DE azért most már kezdek megnyugodni...ha jobban belegondolok lesz pár programom a nyárra és amúgy sem baj egy kis szabadidő,mert készülnöm kell a nyelvvizsgára is :)
2011. jún. 16. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!