Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tetszik a rajzom? Negativ,...

Tetszik a rajzom? Negativ, pozitiv, de főleg épitő jellegű kritikát várok! Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 26. 16:27
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és 13/f :)
2011. jún. 26. 16:27
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
építő jellegű kritika: ne rajzolj többet! és főleg ne járasd le itt vele magad
2011. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kritikát inkább DeviantArton keress, több a szekértő és direkt erre van kitalálva.

Hát 13 évesen én biztos jobban rajzoltam, de jó voltam, és tanultam rajzolni, szóval a korodhoz képest bizonyára jó. :D

A beállítás nem jó, túl hangsúlyos a lap felső része, pedig az inkább csak háttér lenne. A közepe meg üres. Nem kell középre rajzolni mindent, de azért ne a lap széle legyen sose a hangsúlyos.

Tanulj meg perspektívában rajzolni, erről olvashatsz sok helyen, hogyan és miként. De teljesen nélkülözi a rajzod.

Az embered kissé mutáns, az anatómiához nincs sok köze, a lába túl rövid, aránytalan. A birkák is inkább mesekönyves báránykák, a fejüket leszámítva oké, legyen, ha nem a realitás a cél.

Az árnyékolás túl vonalas, vonalasnak meg ritkás, tónusozás nincs. Szóval el lehet játszani a fény-árnyék hatásokkal, térbelivé tenni a testeket.

Sok kritika, tudom. ^^" De nem rossz a képed, és örülök, hogy nem egész nap a gép előtt lógsz meg punnyadsz, hanem rajzolsz, kitartás. Kicsit tanulod is, nyár végére szuper jó leszel. ;)

2011. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a rajzod, rajzolj még sokat és még jobb leszel. :)
2011. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan 6-7/10 szóval nem rossz :) kitartás még és 10/10e is lehet nyár végére ;)
2011. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Megfogadom amiket irtál, köszönöm a sok hasznos dolgot.


Utolsó kettő: Köszönöm, igyekezni fogok! :)

2011. jún. 27. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Azóta hova fejlődtél?
2013. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az ember kicsit furi amúgy ha gyakorolsz menni fog. A háttér jó. :)
2013. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, az emberalakokra kéne rágyúrnod. Abból a válla lett deformálódott, meg a feje. A háttér bejön, árnyékolás nem rossz, de van még mit tanulni! Amúgy grat hozzá, ha tényleg fiú vagy :D
2013. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A kép szörnyű és értékelhetetlen kritikus szemmel.

Viszont, ha hozzáveszem, hogy 13 éves voltál, akkor azt mondom, hogy ne hagyj fel vele, csak naponta kb. 3 ilyet csinálj.

2014. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!