Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Abszinttal kapcsolatban...

Abszinttal kapcsolatban milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
Írjatok sokan! :DD
2011. júl. 30. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Csakis jó.
2011. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Éget akár a pokol, tiszta, mint egy angyal és édes , mint a szerelem
2011. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ez tetszik :)
2011. júl. 30. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Hatásos pia az biztos :D Egyébként szerintem finom :) bár nem iszom gyakran :D
2011. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Phoney ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy ha kimondom hogy abszint, akkor mindenki egy pohár 80 fokos festett tisztaszeszre gondol, és meg kell magyaráznom, hogy annak semmi köze az abszinthoz, és nem azt iszom, és főleg nem töményen...
2011. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 évesen ittam először itthon természetesen , de nem ilyen zöldes szarokat hanem normált , és jóó a feketének ez a negrós íz adja , amúgy ha beleszagoslz negrós ,de ha közelrő lszagolod akkor kijön a jóóóó alkohol 1ébként gargalizálni nem érdemes vele én 2 napig éreztem utána a nyelőcsövem
2012. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:

Nem akarom elvenni a gyerekkorodat, de ha egy igazi abszintnak színe van, akkor az 99%-ban "zöldes szar", és még a maradék 1%-ban sem fekete.


A "fekete abszint" csak egyike azoknak az aromás löttyöknek, amit az abszint nevével próbálnak minél drágábban eladni (mondjuk elég sikeresen).

2012. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a zöldes szar alatt azokat értettem amik 60-70% alkoholtartalommal bírnak , jóemberek nem mennek 80% alkoholtartalom alá , strórum abszint everclear , szevasztok
2012. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!