Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen legyen a szülinapi bulim?

Milyen legyen a szülinapi bulim?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon izgulok a szülinapom miatt és nem tudom hogy mit csináljak mert ott lessz a barátom is ő 17 éves meg a többi haverja meg az én barátnőim és félek hogy unalmas lessz :$ am ottalvós bulim lessz :$


miket csináljunk majd a bulin? pl:nézhetnénk horror filmet vagy vmi??

jah és a 13. szülinapom lessz



sürgős!!!!köszi 12/l


2011. okt. 12. 19:33
1 2
 1/15 anonim válasza:

Csinálj egy csomó féle kaját. Üdítő, nassolnaviló stb.


Ne maradjon senki ital-étel nélkül.


Valami klassz zene legyen. Twister ( ha szerettek nevetni és játszani--- ezt még felnőttek is szeretik)


És a végén a filmnézés jó ötlet.

2011. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
78%

Olcsó.


Üdvözlettel: Szerető apád.

2011. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
xD nem hiszem h te vagy az apám...xD jah és azt kihagytam h az ősök felszívódnak és csak mi leszünk itthol :P
2011. okt. 12. 20:02
 4/15 A kérdező kommentje:
első válasszoló köszi :P és a filmet azt mikor nézzük az elején vagy a végén vagy mikor?
2011. okt. 12. 20:03
 5/15 anonim válasza:

Csak 1 kérdés:


Nem túl nagy korkülönbség 13 éves lányok és 17 éves fiúk?

Gyakorlatilag te még általános iskolás lehetsz, a barátod és a haverjai meg középiskolások, lassan végzősök...


Nem akarlak elkeseríteni de szerintem kínos csönd sokszor lesz... közös témátok egyáltalán van?

2011. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintünk nem nagy korkülömbség és igen sok közös témánk van vele is meg a haverjaival is...:)
2011. okt. 12. 20:09
 7/15 anonim válasza:

19:59 vagyok!


A film az már a legutolsó legyen. Lehet félni fogsz a horrortól, de legalább ott lesz a barátod hogy szorosabban mellé bújj. :-)


jaj de jó neked, én is 13 évesen voltam először nagyon-nagyon szerelmes, a fiú is pont 17 éves volt. De nagy szerelem volt! Csak nekünk a szüleim nem engedték. :-(

Ezt az első szerelmet míg élek nem felejtem el!

2011. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen én is ezért gondoltam horror filmre :)

nagyon sajnálom hogy neked nem jött össze :(


akk milyen programokat kéne csinálnom mert őszintén szólva nagyon bevagyok rezelve :$ :)

2011. okt. 12. 20:12
 9/15 anonim válasza:

Aranyos vagy! De ne sajnáld, akkor együtt voltunk titokban 9 hónapig, aztán szakítottam vele mert nem bírtam tovább a titkolózást hiába szerettem nagyon. Ő akkor teljesen megváltozott, többet szóba se állt velem. Úgy érezte nem álltam ki mellette. Valahol jogos is.

Nna azóta eltelt sok-sok év, már a 29.-et taposom, van családom meg minden. Boldog vagyok.


Na a bulid:


Legyen a fiúknak sör!

Csinálj valami finom bólét!

Üvegezzetek. (ha bevállalósak vagytok)

Szerezz be több filmet, hogy lehessen válogatni ki mit akar nézni.

El is mehettek otthonról, bulizni, nem?

Vagy biliárdozni.

vagy bowlingozni.

Pizzázni.


Utána otthon meg a horrorfilm.

2011. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jah akk.jó :)) akkor nagyon utólag is sok boldogságot ;)



Oké köszi tök jó ötleteket adtál :D

2011. okt. 12. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!