Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell táncolni? (lány)

Hogyan kell táncolni? (lány)

Figyelt kérdés

Mostanában mennék Discoba, de nem olyan Discozenés helyre, hanem ilyen retro stílusú helyre. Bár vannak ott is ilyen pörgős disco-s zenék néha...


De nem tudok táncolni. Nem arról van szó, hogy zavarban vagyok, mert nem vagyok. Csak egyszerűen botlábú vagyok és egyáltalán nincs ritmusérzékem. Ha el is kap valamilyen ritmus (valami csoda folytán), pár pillanat múlva kizökkenek.


Tudnátok valamilyen táncos videót linkelni, amiből elleshetek néhány mozdulatot? A csípőrázással amúgy nincs gond, és variálni is tudom a mozdulatokat, inkább azzal van a legfőbb gondom, hogy a kezeimmel nem tudok mit kezdeni...


Nem nagyon találtam vidit, inkább olyan "hivatásos" profi táncolós vidiket találtam, de hát az túl színpadias és profi szerintem egy egyszerű bulizáshoz. :D Végülis nem dolgozni megyek oda, hanem szórakozni.... :D És nem is könnyű elsajátítani.


20/L


2011. okt. 23. 01:27
 1/2 anonim válasza:
Egy szál tangában.
2011. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gangnam Style :D

Azzal csak nyerhetsz :D

2012. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!