Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segítség halloweenra jelmezhez?

Segítség halloweenra jelmezhez?

Figyelt kérdés

csinálunk egy kis bulit (6 fő) és mivel nincs témája és ez az egy ami szóba jöhet (halloween) így hát hogy vicces legyen beöltözős 3an kitaláltuk h vámpírok leszünk:D mert ez nagyon egyszerű vagy mégse...:D nem tudom milyen ruha illene hozzá és persze smink :D ha tudtok egyszerű sminkeket de mégis vámpíros :D és egyszerű ruhákat linkeljetek :D

ha link nincs is valami ötlet?

előre is köszi a válaszokat :D:D


2011. okt. 26. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

esetleg rémisztő sütik, ételek készítése

vagy lehettek szellemek, ördögök...


[link]


[link]


[link] csak a festést néztem....


Jó szórakozást a buliban! :)

2011. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a sütit lehet megcsinálom nem tűnik nehéznek és jól néz ki :D és még egyszer köszi :)
2011. okt. 26. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam egyszer vámpír, nekem ilyen cuccaim voltak:

Fekete smink, vörös/fekete rúzs. Ez a legegyszerűbb, de talán a legvámpírosabb. A haj az lehetne egy kicsit kócosabb. Ruhának valami fekete pánt nélküli, piros tüll szoknya, és alá cicanadrág. Ha van ördögszarvad, meg farkad akkor még jobb, de nem nagyon egyszerű csinálni. :)

2011. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!