Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljunk, ha unatkozunk?

Mit csináljunk, ha unatkozunk?

Figyelt kérdés
Barátnőm ittvan, és nem tudunk semmit se kitalálni. nem akarunk olvasni, dvd-t nézni, sem takarítani!!!jó ötletet várunk minél hamarabb!! köszipusziiiii 
2011. dec. 31. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Legalább nálatok megvan a szándék. De mit csináljon az, aki szeretne valamit csinálni, de a párja csak unottan ül a tv előtt és majd elalszik? :(((
2011. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számítógép mindenre megoldás gyerekek ;)
2011. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok. Hát igen, itt vagyok a számítógép előtt és közben egyedül pezsgőzöm...:( Már szédelgek is, de így egyedül nem jó, akkor mindegy lenne ha nem lenne párom, sőt könnyebb lenne...szabadabb lehetnék egy kicsit és biztos nem ülnék így tétlenül.
2011. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de gépezni sem akarunk :///

és nagyon unatkozunk így szilveszter estre :S

2011. dec. 31. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Első vagyok:

Nálatok legalább megvan a szándék, mindketten egyet akartok, valamit csinálni!! Úgyhogy nagyon egyszerű a megoldás: bontsatok meg egy pezsgőt, iszogassatok és mozduljatok ki, aztán valahol majd csak kikötöttök!


De mit mondjak én, aki szeretne valamit csinálni, de a párja még pezsgőt sem iszik velem és hozzám se szól??? Ez a házasság halálra van ítélve...


28/N

2011. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de két 14 éves lány nemnagyon pezsgőzik, és az még mindig tunalmas, szóval normális ötleteket szeretnénk!!!
2011. dec. 31. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor pezsgőzzetek!
2011. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi. basz......
2011. dec. 31. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!