Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megyek egy egyetemi buliba,...

Megyek egy egyetemi buliba, hogy küzdjem le a rossz érzéseim?

Figyelt kérdés

Ez elvileg szakos buli, de sajnos bárki bárkit elhívhat, így teli lesz idegenekkel a hely, akiknek mindegy hol és kikkel, csak bulizhassanak. Több idegen lesz, mint szaktárs. Én az ismerősökkel elvagyok, ismerkedni sem esik nehezemre (mármint most nem csajozásról beszélek, hanem általában ismeretlenekkel való kapcsolatteremtésről...), de buliban ismerkedni nemigen lehet az üvöltő "zene" miatt. Viszont akkor általában szarul érzem magam, ha rengeteg az idegen partiarc, akik úgy viselkednek, mintha az idegen én lennék és nem ők. Mit tegyek, hogy jól ellegyek?


Amúgy nem szeretem a bulikat. Azért megyek el, mert személyesen a kezembe adták a meghívót, ez jólesett és nem akartam nemet mondani.


2012. febr. 8. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nem mennék el. :D

Senkinek nem tűnik fel, hogy nem vagy ott ennyi ember között. Meghívó ide, vagy oda. Csak azért, hogy rosszul érezd magad?

Ha el is vetődtem ilyen partikra, csak azokkal dumáltam, akikkel mentem kb, pár szó azokkal az ismerősökkel, akikkel összefutottam és kész. Mostmár inkább nem erőltetem, hanem a haverokkal beülök valahova, vagy házibuli, valakinél iszogatás, és sokkal jobb, a nagy partikkal meg nem maradok le semmiről. :D

2012. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok különcködni, mert a szaktársaim jó arcok és szeretnék jóban maradni velük.
2012. febr. 9. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem ettől utálnának meg. :D Ez már nem a dedó. Nálunk is van, aki házas, és már nem érzi helynvalónak, hogy partizzon, ettől még ugyanúgy bírjuk. :D

De ha mégis úgy gondolod, hogy elmész, akkor szórakozz az ismerőseiddel, az idegenekkel meg ne foglalkozz, meg ne stresszeld túl magad, ez is csak egy a több100 egyetemi buli és esemény közül végülis, nem? :D Lesznek jelentősebbek, majd azon pörgesd magad, most meg csak szórakozz...? :)

2012. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK. Köszi. És szted gáz az ha vki nem táncol hanem csak dumálgat? Nem nagyon szeretek táncolni.
2012. febr. 10. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!