Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lebukott a waltdizni stúdió...

Lebukott a waltdizni stúdió ördögien gonosz, sátáni terve. Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 2. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Az emberek szeretik az összeesküvés-elméleteket, mert ha valamit nem lehet érvekkel, objektíven, logikusan megmagyarázni, akkor is kreálhatnak egy olyan eszmét, amiben hinni fognak.


Amíg egy állítást nem tudnak igazolni, addig merész dolog kijelentéseket tenni. Így pedig az egész történet visszacsúszik az ezotéria-szintű igeosztásra, a 2012-es világvége, mert az idétlen ufó-vitákra.


Ez a pirospirula azért népszerű, mert jól adja el magát, olyan hangnemet üt meg aminél az olvasó kicsit szégyelli magát, hogy ő miért nem tud ilyen dolgokat a világról, és issza a szavakat.


Szvsz nálam azon bukott meg, hogy a Vodafone-nál a vízről (voda = víz szláv nyelvterületen) kezdett el magyarázni a vízcsepp alakú logóról meg a sátánról. A vicc az egészben, hogy a vodafone-nak köze sincs a vízhez, a logója sem vízcseppet takar, akármennyi "hiteles" mondanivalót gyártottak köré. Valójában a "voice data fone" rövidítéséből létrejött mozaikszót használja a szolgáltató, és a logója is a beszédbuborékot akarja mutatni.

2012. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Álmos vagyok, hogy végigolvassam. Ha ez vicc, akkor biztos jó. Holnap elolvasom, és majd nevetek rajta. Ha nem vicc, akkor meg agybeteg az, aki ilyeneket ír.
2012. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első:


Ez talán az egyik legbizarrabb konteó, amit valaha olvastam, az elkövetők nagy valószínűség szerint vagy súlyos elmebajban szenvednek, vagy csak ezzel akarnak görbe tükröt állítani a konteósok elé. Nem lehetséges?


Amúgy a kommeteket is érdemes elolvasni, én elsőre el se hittem, hogy ilyen emberek tényleg léteznek.

2012. márc. 2. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:

En mar egy ideje foglalkozok ezekkel az osszeeskuves -elmeletekkel, nehez kiszurni h mely informaciok kerulnek a megvilagosodas(amitol en sokkolodni szoktam)erdekeben napvilagra s mely informaciok dezinformaciok, amik probaljak velunk elhitetni h "ezt a sok hulyeseget, es abszurd, elkepzelhetetlen" dolgot veletlenul se higgyuk el.

Ok pedig folytatjak tovabbi sotet munkalataikat a legnagyobb titokban.De neha ugy erzem tok mind1 h tudok e rola vagy sem , ellene nem tudok tenni semmit, mindenesetre, nincsenek amerikai kedvenceim es tv-t se nezek tobb eve, nem azert mert nincs...

2012. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha, értem.
2012. márc. 3. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a Davinci-kód körül kezdődtek ezek az összeesküvés elméletek Walt Disney körül? Emlékszem, vagy egy órán át vitáztam annak idején egy lányismerősömmel ezekről a dolgokról, hogy titkos társaság, meg Az utolsó vacsorán Mária Magdolna van, aki Jézus felesége volt... A végső érve neki az volt, hogy a társaság tagja nem ám csak Newton volt, hanem még Walt Disney is. Na, akkor minden udvariasságom ellenére belenevettem az arcába, persze önkéntelenül. :D
2012. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) A konteósok nagy része Walt Disneyt egy sátánista cionista őrültnek tartja. És akkor csodálkoznak, hogy miért röhög rajtuk a fél világ. (A másik fele csak azért nem, mert nem olvassa el az agymenéseiket.)
2012. márc. 3. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
a kiszivargott informaciok 1reszet direkt teszik nevetsegesse h mg veletlenul se higgye el senki.Persze ezzel nem akarom azt sugallni h minden konspiracio-elmelet igaz, de soknak , barmily hihetetlen es nvetseges van valosagalapja.A bizonyitas pedig nem egyszeru olyan dolgok teren amik a legnagyobb titokban folynak.Meg mielott megkerdezne valaki h de hat ha olyan titkos...?.blabla, akkor ugorjon vissza a valaszom elso szavara.
2012. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!