Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel kötitek le magatokat...

Mivel kötitek le magatokat szabadidőben ha egyedülállók vagytok?

Figyelt kérdés
mikor nincs párotok mivel töltitek ki a szabadidőtöket, milyen hobbit csináltok stb... :)
2012. ápr. 25. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasok,netezek,játszok a nyuszimmal..:)Újabban pedig elkezdett érdekelni az akvarisztika.
2012. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már van párom, de amikor egyedülálló voltam és egyedül akartam/kellett elfoglalnom magam, akkor olvastam, zenéket hallgattam (újak után böngésztem), sétáltam, úszni jártam, de simán beültem egyedül moziba is, illetve sokszor böngésztem a neten, cseteltem a barátokkal. barátokkal pedig uazt csináltam, amit most is, h van valakim :)
2012. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés barátom van,összesen egy,marha sok,de ennek is örülök,mert eddig kb 0 volt körülöttem a társasági élet.Vele szoktam sétálni,amikor ráér.Amúgy meg South Parkot nézek,mert más nem nagyon köt le.Zenét hallgatok,olvasok és itt vagyok fönt gyakorin,hátha találok pasit.22L
2012. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem van párom, de olyan sokat nincs itthon, hogy kábé mintha nem lenne. barátnőim nem nagyon vannak, úgyhogy általában zenét hallgatok, netezek, cicáimmal játszom, filmet, sorozatot nézek, olvasok, főzök, sütök. uncsi, de nincs semmi más ami érdekelne.
2012. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párom egész nap dolgozik, így gyakran vagyok egyedül. Van pár pepecs hobbim (kézimunka, gyöngyözés, írás), szeretek néha a neten olvasgatni, beszélgetni a barátaimmal, ez bőven kitölti a szabadidőmet.
2012. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatok, nyelvet tanulok, túrázok, meg itt levelezgetek és 22 éves lányokra vadászgatok.
2012. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos több,mint egy éve egyedül vagyok, a hobbymnak élek (családfakutatás, helytörténeti kutatások) Ezen kívül hétvégenként beülünk a törzshelyünkre barátokkal, nagyokat beszélgetünk 1-2 üveg sör mellett. Bulizni nem járok.

26 F

2012. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátnőimmel voltam, rengeteget olvastam, volt 1-2 sorozat, amit szerettem, néha azt néztem, nyáron sokat voltam kint, bicajoztam, persze sokat hallgattam zenét is.

Azért írok múltidőben, mert elég régóta együtt vagyok a barátommal.

2012. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!