Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook idővonal törlése?...

Facebook idővonal törlése? Hogyan? .

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a facebook átváltja lassan az összes oldalat idővonallá . De nekem is meg tette pedig nem is kértem nem is akartam nem is eggyeztem bele . De a haverjaimnak még mindig üzenőfala van . És én is üzenő falat akarok mert azt lehet kezelni . Hogyan váltsam vissza a Facebook fuck idővonaljá újra jó good üzenőfallra ? .

#Facebook #idővonal #Facebookidővonal
2012. máj. 3. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszaállítani, és nem fognak téged megkérdezni egy döntés ügyében. Mivel csak egy felhasználó vagy, azt csinálhatod amit őket mondanak. Legfeljebb ha nem tetszik, nem használod az oldalt.
2012. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha nagy büdös francokat . XDXD . Ez a gyakori kérdések ilyen hülye ? . Lehet . http:˛//www.timelineremove.com/ . És kész . Minjá ki is próbálom . :D :D .
2012. máj. 3. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd nézd meg két "XD" között, hogy mit csinál a remover. Egyedül neked láttatja hogy régi profilod van, mindenki más az idővonalat látja nálad, mert ez nem távolítja el.


Ide meg rendszeresen jönnek olyan kérdések, hogy a remover használata után a profiljukat nem tudják visszaállítani idővonalra, de a módosítással sem tudják normálisan használni.

2012. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem baj az .

Legalább én látni fogom üzifalnak . :D :D .

De . Ez azt jelenti hogy nem írhatok az oldalamra mert nem látják ? .

O.O .

2012. máj. 3. 17:26
 5/6 anonim válasza:
2012. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2016. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!