Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltatok már az aréna plázába...

Voltatok már az aréna plázába v. i. p. moziba? Milyen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 21:04
 1/2 anonim válasza:
74%

Én voltam! Nagyon jó és meg is éri az árát.

A sima moziban mi a helyzet: veszel 1400Ft-ért egy jegyet, plusz 1200Ft-ért egy nagy popcort és egy nagy üdítőt. Akkor ott vagyunk, hogy 2600Ft és nemtudom, hogy ki hogy van vele, de az üdítő még így is elfogy.


VIP mozi: odamész fél órával a film előtt, nem kell sorba állni, vagy maximum ketten vannak előtted, leültök a bör fotelekbe a haverokkal és annyit esztek és isztok fél órán keresztül amennyit akartok (Dreher, Törley). Utána elmentek a hihetetlenül tiszta, gyönyörű WC-re, aztán pedig felpakoljátok magatokat kajával és piával, mondjuk 3 nachos, 3 popcorn, 4 Coca Cola és mentek is be a terembe, ami általában 32 személyes. Mindenkinek saját bőr fotele van, amit lehet elektromosan hátradönteni és lábtartót emelni. Minden két fotelhez egy kis asztalka is tartozik. Szerintem sokkal jobban megéri mint a sima mozi.

2012. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
jóízlés dolga, szerintem elképesztő proliság moziban kétpofára popcornt zabálni meg nacsoszt tunkolni és kólát vedelni stb...
2019. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!