Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok fbra személyes...

Hogyan tudok fbra személyes blogot / weboldalt csinálni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan oldalt lehet csinálni, amihez a like funkció használatával lehet csatlakozni, ennek korlátlan követője lehet, egy vagy több meghatalmazott személy szerkeszti, publikál rajta dolgokat. Ennek az oldalnak pedig Oldal a neve.


Létrehozni a bejelentkezőoldalon lévő regisztrációs űrlap alatti linken lehet.

[link]

Vannak feltételei, például magánszemély nem lehet, arra a profilokat találták ki. Híresség sem lehet abban az esetben, ha van már belőle hivatalos oldal (a másolatokat törlik), de egy híres ember külön is kérelmezheti hogy töröljenek minden oldalt, amiben az ő neve szerepel. Ezen kívül nem célszerű olyan oldalt létrehozni, amiből már több ezer másik van, például még egy idézetes oldalt, vagy még egy oldalt egy filmnek. Saját szórakoztatásra jó, de nem fognak rá a baráti kör tagjain kívül mások csatlakozni, mert jó eséllyel te is csak egy másik oldalt másolsz, ahogy a többség csinálja. Ha nem tudsz egyedi és saját tartalmat megosztani, akkor érvényesülni sem tudsz, mert nem fogja az embereket érdekelni.

2012. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem én szeretnék hanem az egyik barátnőm..és idezetes oldalt..xD de itt már néztem és itt semmi olyan nincs amivel idézetes oldalt lehetne csinálni
2012. máj. 12. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

A lány felhasználónév miatt gondoltam, hogy idézetes oldal lesz. Majd rájön, hogy nincs értelme, magyar oldalból is több száz-ezer van, világszinten is meglehet hogy milliós nagyságú van már belőlük. Csak hát mindenki a saját sikerét szeretné megélni, hogy ő lesz a népszerű, neki lesz sok követője, sok komment és megosztás lesz majd nála.


De mivel mindenki ugyanazt a pár nagyobb oldalt másolja, ezért nem tud olyan dolgot mutatni, amiért megérné csinálni. Itt is hetente jön olyan kérdés, hogy miért nem népszerű az oldal, és amikor megmutatják, akkor látszik hogy szó szerint több száz másikat lehetne melléállítani tartalmilag, meg sok más szempontból, és nem tud kitörni erről a szintről (nem is lehet mondhatni).


Na mindegy, ettől függetlenül a fenti linken lehet megoldani, csak jó kategóriát kell kiválasztani. Nekem nincs oldalam hogy lépésenként leírjam, de ha úgy tűnik hogy csak az "ügy vagy társaság" lehetőséget lehet kiválasztani, mert ott lehet kategória nélkül egyből egy címet megadni. Gondolom ha ez megvan, akkor létrejön az üres oldal, és csak fel kell tölteni tartalommal.

2012. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönööm széépen :DD
2012. máj. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!