Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy kis vidámság, mit is kéne...

Egy kis vidámság, mit is kéne érezni? (lent)

Figyelt kérdés
Hát tengap haverokkal elszívtunk egy vicces cigit 0,8-asat 4en és hát ez nekem a 2. volt csak úgy mit kellett volna úgy igazán éreznem ezt valaki elmondja? Mert úgy igazán ne méreztem sok mindent, persze ellazultam meg ilyen kisebb dolgok, de amúgy kinek mivolt eddig a tapasztalata?

2012. jún. 3. 14:14
 1/2 anonim válasza:
hát mondjuk ezt: mikor már elszívod a sokadikat, először halálra röhögöd magad majd tudat vesztés, ezt követően megébredsz a helyi kórház folyosóján tök pucéran, érzed, hogy valami járt a torkodban. Jön az orvos felvilágosít, hogy jól érzed, az kérlek egy cső volt amivel kimosták a gyomrod... ez egy sráccal megtörtént és még ezer ilyen sztorit hallani, és persze mindegyik bánja meg nagyon szégyelli magát amiatt amit betépve tett. Ha ezt megérted akkor örülj neki, hogy csak ennyi volt neked. Inkább vedd égi jelnek... ja a gyomrát ezért mosták, mert betépve még ivott is rá alkoholt, a ruháját meg önkéntesen vette le magáról amikor még a haverjaival volt (nagyon gáz), szóval ott nevettek rajta a népek.
2012. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez igen, hát nekem ez a második volt és ebbe is belerángattak, hát nem igen szeretnék többet icnsálni vagyis idáig eljutni
2012. jún. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!