Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Htc wildfire s telefonomon...

Htc wildfire s telefonomon hogy tudnám megoldani hogy minden alkalmazást a memóriakártyára tudjak telepíteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából sehogy.

Ha rootolod és leszeded rá a link2sd-t akkor egy-két programot amit alapból nem engedne memókártyára rakni azt is engedi, meg be lehet állítani, hogy alapból oda telepítse, de pár programnál ez nem engedett, szóval nem sokkal jobb a helyzet.

2012. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De most, hogy belegondolok megéri rootolni és link2sd-vel szenvedni.
2012. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Le tudnád nekem irni hogy hogy tudom rootolni mert már próbálkoztam vele de nem nagyon jött össze
2012. júl. 13. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek is nézd meg, hogy S-ON vagy S-OFF-os a telefonod.

Ezt úgy tudod megnézni, hogy kikapcsolod, kiveszed az aksit pár másodpercre és visszarakod, aztán végig lenyomva tartod a halkítógombot és úgy kapcsolod be, ott rögtön írni fogja, hogy S-ON vagy OFF.


Ha S-ON akkor így 100% működni fog, én is ez alapján csináltam:

[link]


Ha S-OFF akkor nem tudom, itt válaszd ki valamelyik tutorialt ("Guides"): [link]

2012. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nekem az angol tudásom egyenlő a nullával de ha röviden leírnád megköszönném

ja és S-on-os

2012. júl. 13. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Az adataid törlődni fognak, szóval csinálj róluk backup-ot.

2. (választható) Frissítsd Android 2.3.5-re a telefont (ezt szerintem inkább ne csináld meg, sok idő lenne leírni, és nem olyan fontos)

3. Unlock-ol a bootloadert:

- itt regisztrálj és lépj be: [link]

- kattints az "unlock bootloader"-re, válaszd ki a Wildfire S-t, aztán majd lesz ott egy tutorial, képekkel meg minden, hogy mit kell csinálni, úgy emlékszem az angol tudás nélkül is megérthető, ha nem akkor írj és írom a lépéseket

Ezután már unlock-olt is a telefon, jöhet maga a root

4) Root:

- töltsd le ezt: [link]

- telefont csatlakoztasd géphez USB-vel, USB debugging legyen bekapcsolva (ennek nem tudom van-e magyar neve, ha nem tudod hol kell: beállítások/alkalmazások/fejlesztés és ott lesz valahol, lehet magyarul nem pont ez a nevük ezeknek, nekem angolra van állítva a telefon)

- indítsd el a letöltött programot

- nyomj egy 1-est aztán enter

- nyomj 3-ast aztán enter

- írd be, hogy "reboot" aztán enter


Elméletileg ennyi az egész, ha ezt letöltöd és elindítod telefonon ellenőrizheted, hogy sikerült-e a root:

[link]

2012. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Regisztráltam de nem küldik a megerősítést
2012. júl. 13. 19:17
 8/8 A kérdező kommentje:
megvan regisztráltam másik email-en
2012. júl. 13. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!