Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Umarex 850 Air magnum. Szeretn...

Umarex 850 Air magnum. Szeretnék venni légpuskát, és ez választom. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy CO2 patronos. 100,000 forintba kerül a puska. Hobbiból veszem otthoni használatra. Felvidéken lakom, tudom hogy Magyarországon a 7.5 (talán) Kj a megengedett legnagyobb erősségű fegyver, de Szlovákiába is lehet.

Megéri magyar netes oldalon venni, vagy keressek belföldi oldalakon? Mert halottam, hogy le van gyengítve a puska, mert túl erős a megengedetthez. Mi a véleményetek?



#mm #Umarex 850 air magnum #bipod szett
2012. júl. 21. 21:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ez 4,5 mm-s, de lehet bele tenni 5.5 mm-set is? A CO2 patron 3000 forint, nem tudom, jobb-e ez vagy a "csőletöréses", mert én inkább erőset, távcsöveset és nem drágább mind 100 ezer forintig.
2012. júl. 21. 21:54
 2/2 anonim válasza:
7.5 kJ XDD az 1 ágyú kb...csak simán 7.5 J;)) am biztos jó fegyver
2013. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!