Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen időtöltési lehetőségek...

Milyen időtöltési lehetőségek vannak a Budapest-Kelenföldi pályaudvar közelében?

Figyelt kérdés
Kedden kb, 8 órát töltök Budapesten (nem egyedül, ketten) és Kelenföldön szállok le. Nem vagyok nagyon ismerős a fővárosban, de nem akarok a pályaudvaron ücsörögni. Tudtok olyan helyet (bevásárlóközpont, park, sétány) ahol le lehetne ütni ezt az időt, és nincs túl messze az állomástól?
2009. aug. 3. 02:15
 1/2 anonim válasza:
persze... 103as busszal kb 10 perc és ott vagy az újbuda centerben van tesco, office depot, stb stb ... ez oan kissebb pláza szerűség... ha 1 kicsit tovább mész a busszal nem tom, h pontosan hol kell leszállni, de kissebb nagyobb séta után odaérsz a kopaszigátra, régen pecahely, most szépen megcsinálták, és jó kis pakrszerű sétahelyszín, amit körül ölel a duna... [link] itt képeket is találsz, de ha a 7-173 as buszra pattamsz azzal el tudsz menni a feneketlen tóhoz... előnye nem kell odáig sétálni, mert a busz színte ott tesz le, a kis tó körül vannak padok oda le is tudsz ülni, közelben fagyizó, és sokkal hangulatosabb mint a pályaudvar, bár most már + csináltak 1-2 peront és elég emberien néz ki... de tulajdonképpen onan könnyen eljuszt bárhová... hiszen ha az alagút egyik végén kimész az az etele tér, ha a másikon és fellépcsőzöl a sasadi, sztem elötte nézz egy [link] térképet, és még műholdasat is... a bkv-nak is van útvonal tervezője de az ált úgy szervez, h fölöslegesen körbejárod a várost rem sikerült jól útbaigazítani... Én kb 10percre lakom kelenföldtől... és gyakran járok oda pl ma is voltam.. kicsit úgy tűnik, h a világ vége, de nyugi nem az.. addi is jó utat kelenföldig és minden jót és jó talit :)
2009. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már sajna rég nem aktuális. Egyébként a Feneketlen Tóhoz mentünk.:)
2009. aug. 12. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!