Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi annak a neve mikor a...

Mi annak a neve mikor a szórakozóhelyen a lányok táncolnak? Vagy milyen táncnak hívják? Egyáltalán hol van ilyen club? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem night clubbra gondoltan és nem is sztriptíz táncra!!! Láttam egyszer egy partyfelvételt és azon láttam lányokat táncolni, olyan színpadon ami ki volt emelve a tömegből. De nem erotikus showra gondolok!! Inkább úgymond "hangulatfelelős" volt a csaj, de persze táncolt is.Milyen táncnak nevezik azt? Hol vannak ilyen clubbok Magyarországon?? Ha jól tudom Ibizán vannak ilyen helyek! De itthon hol???? Nagyon fontos lenne!! Aki tud segítsen!! Köszönöm!!

2012. okt. 6. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

gogo:-)

Semmi komoly, csak tánc, de ha bekön a pasi, akkor aszabad akarat dönt!

2012. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) De amúgy hol vannak ilyen helyek itthon,vagy melyik az ahol lehetne táncolni. Nem feltétlen Budapestre gondolok??:) Amúgy a Balaton is érdekelne, de gondolom ott szezonális a dolog. És most nincs nyár:( Aki tudja, vagy szokott olyan helyre járni,légyszi írja le. Köszike :D
2012. okt. 7. 00:36
 3/4 anonim válasza:
MUNDO győrbe ott a pultokon táncolnak, M-CLUb, mosonmagyaróváron szintén a pultokon,,,,, meg még esetleg vertigo győrbe.
2012. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2012. okt. 7. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!