Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok monddani olyan one...

Tudtok monddani olyan one direction fanfictiont ami BE VAN FEJEZVE, vagy MÁR 70 RÉSZ FELETT van?

Figyelt kérdés
CSAK magyar, és NE Larry
2012. okt. 23. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Igaz hogy csak 28 részes, de nagyon jó és már be van fejezve.

Egyébként Zayn-ről és egy rajongóról szól akivel összejött: [link]

2012. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
[link] Most kezdtem, de több mint 70 fejezetesre tervezem a történetet. Ha gondolod néz meg.
2012. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
[link] Most kezdtem, de több mint 70 fejezetesre tervezem a történetet. Ha gondolod nézd meg.
2012. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
: [link] Harry-s (DE nem LARRY-s) és 70 rész felett van ;) Szerintem elég jó.
2012. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én is ezt olvasom, egyik kedvenc blogom!:)
2012. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
[link] Ez már be van fejezve és 81 részes /ne zavarjon meg, hogy elkezdett egy másikat/ szerintem nagyon jó!! :)) [link] Ez pedig egy befejezett fanfic ami az enyém /nem annyira jó/ de csak 27 részes!!
2012. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. dec. 30. 15:49
 8/8 anonim válasza:

Bár nem teljes, mert még új, de én csak ajánlani tudom. Ha jól tudom, nagyon sok részes lesz. Mindegyik fanfic arról szól, hogy az írója összejön az egyik 1D-s sráccal, de ezt egy fiú írja és Niall szemszögéből meséli el a sztorit. Remélem tudtam segíteni :)

[link]

2014. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!