Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Győrben milyen szokott lenni...

Rédei Róbert kérdése:

Győrben milyen szokott lenni az adventi vásár? Érdemes elmenni? Kb. hány bódéból szokott állni? Vagy inkább külföldön látványosabb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs összehasonlítási alapom, de itt is van minden, mint bármelyik karácsonyi vásárban: szép díszkivilágítás, kb.90 bódé a Megyeháza táren, a Baross úton és a Széchenyi téren jó sok portékával, kézműves termékkel. A Széchenyi téren található a város karácsonyfája, egy hatalmas ádventi koszorú, Betlehem, egy színpad sok ingyenes programmal, esténként fényjáték. Van kürtöskalács, forralt bor, sült gesztenye, lángos. Esténként megtelik az egész vásár olyankor rengetegen sétálgatnak arra, közben karácsonyi zene szól, nagyon hangulatos.
2012. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rendkívül hangulatos, a fények, a zene... még hidegben is melegséggel tölt el.

Bécsben voltam adventi vásáron, itt sokkal több mindent vehetsz, de szerintem a bódés része nem annyira hangulatos. Mellette persze van egy 2-2,5m-es adventi koszorú, és a fák 50 centis díszekkel feldíszítve, korszerűbb világítás, stb. Nem olcsó, és hatalmas a tolongás (Győrin is rengetegen vannak, de itt levegőt se lehet venni). Nem vásárolni szoktam adventi vásárban, csak a hangulat kedvéért megyek ki, úgyhogy én maradok a jó öreg győrinél. :)

2012. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tippeket, még meggondoljuk :)
2012. nov. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!